O NAS

Naszą misją jest zagwarantowanie dostępu do najlepszych rozwiązań finansowych. Atrakcyjne i nowoczesne formy finansowania, gwarantują każdemu klientowi realizacje planów i spokojną przyszłość finansową.

NAJWAŻNIEJSZE WARTOŚCI KREDI

PROJESJONALIZM

- Finanse to nasza pasja, a to właśnie z naszych pasji rodzi się profesjonalizm. Kiedy bowiem coś robimy z pasją, staramy się zrobić to najlepiej jak potrafimy. Nie tylko dla samych siebie, czy osobistej satysfakcji, ale przede wszystkim dla innych.

WIARYGODNOŚĆ

- Polega na zdolności spełniania ustalonych wymagań. My ustawiamy poprzeczkę bardzo wysoko dla samych siebie. Wychodzimy z założenia, że to dokładność buduje wiarygodność, a dla Nas ważny jest każdy detal.

INNOWACYJNOŚĆ

- Wszelka innowacja nie jest zasługą badań rynkowych, miarą innowacyjności jest działanie i bycie pierwszym, szybszym, lepszym. KREDI wyznacza nowy standard na rynku finansowym. Standard, w którym klient jest najważniejszy.

SATYSFAKCJA KLIENTA

- Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

- Wielu o tym mówi, niewielu stosuje, a tylko nieliczni stawiają to jako standard rozmowy z klientem. Pamiętamy, że każdy z nas jest inny, każdy ma swoje cele i marzenia. To właśnie czyni nas wyjątkowymi. A jak Tobie możemy pomóc?

EKSPERCI KREDI

KREDI to eksperci finansowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Największym wyznacznikiem sukcesu dla Nas jest Twoje zadowolenie. Pamiętaj, że będąc brokerem finansowym działamy na Twoją korzyść, a nie instytucji finansowych, których produkty oferujemy.

Działamy zgodnie z Rekomendacją Dobrych Praktyk dla ekspertów kredytowych w zakresie kredytów. Definiuje ona standardy obsługi klientów w zakresie pomocy kredytowej, współpracy pomiędzy bankami i ekspertami kredytowymi, a także niezbędne procedury i regulacje dotyczące pomocy w zakresie kredytów hipotecznych.

Poza wspomnianą powyżej rekomendacją, posiadamy zbiór wartości, na których opieramy swoją działalność. Jasno określona misja, wizja oraz cele sprawiają, że dokładnie wiemy, gdzie zmierzamy. Współpraca z największymi brokerami, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, TFI oraz instytucjami finansowymi sprawia, że jesteśmy gotowi sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

JAK POWSTAŁO KREDI?

SPOTKANIE Z  EKSPERTEM

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem finansowym KREDI

ODDZIAŁ KOSZALIN

Szczecińska 22 

(1 piętro)
75-135, Koszalin

MAPA