Naszą misją jest zagwarantowanie dostępu do najlepszych rozwiązań finansowych. Atrakcyjne i nowoczesne formy finansowania, gwarantują każdemu klientowi realizacje planów i spokojną przyszłość finansową.


Najważniejsze wartości KREDI

Projesjonalizm

- Finanse to nasza pasja, a to właśnie z naszych pasji rodzi się profesjonalizm. Kiedy bowiem coś robimy z pasją, staramy się zrobić to najlepiej jak potrafimy. Nie tylko dla samych siebie, czy osobistej satysfakcji, ale przede wszystkim dla innych.

Wiarygodność

- Polega na zdolności spełniania ustalonych wymagań. My ustawiamy poprzeczkę bardzo wysoko dla samych siebie. Wychodzimy z założenia, że to dokładność buduje wiarygodność, a dla Nas ważny jest każdy detal.

Innowacyjność

- Wszelka innowacja nie jest zasługą badań rynkowych, miarą innowacyjności jest działanie i bycie pierwszym, szybszym, lepszym. KREDI wyznacza nowy standard na rynku finansowym. Standard, w którym klient jest najważniejszy.

Satysfakcja klienta

- Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat

Indywidualne podejście

- Wielu o tym mówi, niewielu stosuje, a tylko nieliczni stawiają to jako standard rozmowy z klientem. Pamiętamy, że każdy z nas jest inny, każdy ma swoje cele i marzenia. To właśnie czyni nas wyjątkowymi. A jak Tobie możemy pomóc?
Nr 1 na lokalnym rynku pośrednictwa finansowego!

Firma KREDI powstała z inicjatywy czterech osób, które postanowiły połączyć swoje siły i stworzyć liczącego się gracza na lokalnym rynku finansowym, a w przyszłości objąć swoim zasięgiem całą Polskę. Realizujemy ten cel z każdym dniem powiększając zasięg działania i liczbę zadowolonych klientów.

Początki założycieli KREDI sięgają segmentów takich jak - inwestycje kapitałowe, ubezpieczenia, kredyty, pożyczki pozabankowe. Lata doświadczeń i znajomość rynku sprawiły, że postanowiliśmy połączyć doświadczenia, siły i zaangażowanie do stworzenia jednego tworu - KREDI jest tego dziełem.

Plany na przyszłość są ambitne, ale na razie nie odkrywamy wszystkich kart. Jak dobry gracz pokerowy, najlepsze zostawiamy na koniec. Czekamy na moment, w którym powiemy rynkowi finansowemu - sprawdzam.
KREDI to eksperci finansowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Największym wyznacznikiem sukcesu dla Nas jest Twoje zadowolenie. Pamiętaj, że będąc brokerem finansowym działamy na Twoją korzyść, a nie instytucji finansowych, których produkty oferujemy.

Działamy zgodnie z Rekomendacją Dobrych Praktyk dla ekspertów kredytowych w zakresie kredytów. Definiuje ona standardy obsługi klientów w zakresie pomocy kredytowej, współpracy pomiędzy bankami i ekspertami kredytowymi, a także niezbędne procedury i regulacje dotyczące pomocy w zakresie kredytów hipotecznych.

Poza wspomnianą powyżej rekomendacją, posiadamy zbiór wartości, na których opieramy swoją działalność. Jasno określona misja, wizja oraz cele sprawiają, że dokładnie wiemy, gdzie zmierzamy. Współpraca z największymi brokerami, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, TFI oraz instytucjami finansowymi sprawia, że jesteśmy gotowi sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Pieniądze wymagają specjalnego traktowania i poczucia bezpieczeństwa. Twoje życie jest powiązane z finansami i to właśnie z pieniędzmi związana jest zarówno teraźniejszość jak i przyszłość. KREDI powstało po to, aby pomóc Ci w życiowych decyzjach zapewniając bezpieczeństwo, spokój i stabilność.

Możesz nam zaufać.

btnimage