Tak, ekspert nie jest wynagradzany bezpośrednio przez klienta, a przez instytucje finansową np. bank

W zaleźności od banku, oferty kredytowej i dostarczenia kompletnej dokumentacji kredytowej. Po dostarczeniu dokumentów w przypadku kredytów gotówkowych, firmowych, samochodowych i leasingów czas ten waha się od kilku do 48 godzin. W przypadku kredytów hipotecznych od 2 do 5 dni.

Nie, kredyt zaciągnięty za pośrednictwem KREDI nie będzie droższy - są to oferty kredytowe banków, a KREDI nie pobiera opłat za pomoc. W niektórych przypadkach kredyt może okazać się nawet tańszy, gdyż z niektórymi bankami mamy wynegocjowane umowy gwarantujące klientowi lepsze warunki niż bezpośrednio w banku.

Dla naszej firmy najwyższym dobrem jest zadowolenie klienta i uśmiech na jego twarzy. Zależy nam na tym, by jak najlepiej państwu pomóc. Prowizja od banku jest każdorazowo taka sama, dlatego stać nas na obiektywizm, a każdy z współpracujących z nami banków traktowany jest równorzędnie.

Wysyłamy do tylu do ilu ustalimy z klientem. Nie robimy sztucznych zapytań i nie wysyłamy masowo wniosków, aby nie pogorszyć zdolności kredytowej klienta.

Spotkanie z ekspertem to przede wszystkim brak konieczności odwiedzenia wielu banków w celu znalezienia najlepszej oferty. Ekspert w trakcie spotkania dobierze najlepszy dla Państwa kredyt (biorąc pod uwagę Państwa możliwości i oczekiwania). Pomoże również uzupełnić wszystkie dokumenty, które następnie wyśle do banku. Państwa kontakt z bankiem ograniczy się tylko do podpisania umowy kredytowej.

Nie, jesteśmy ekspertem finansowym. Posiadamy niezbędne upoważnienia i pełnomocnictwa ze strony banku, ale nie udzielamy pieniędzy ze swojego kapitału i nie przyjmujemy pieniędzy za doradztwo. Wybieramy oferty spośród rozwiązań finansowych dostępnych na rynku finansowym.

Posiadamy swoje placówki i ekspertów głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Natomiast nie ma problemu, aby poprowadzić sprawę kredytową z klientem z dalszych rejonów Polski. W tym celu skontaktuj się z nami - omówimy szczegóły spotkania.

Oczywiście. Istnieje możliwość przystąpienia do kredytu z współkredytobiorcą, bądź poręczycielem.

Proces kredytowy jest bardzo prosty: 1. Spotkanie z klientem i wybór najlepszej oferty 2. Kompletowanie dokumentacji kredytowej 3. Wysyłka dokumentów do banku 4. Wstępna decyzja kredytowa 5. Wybór odpowiednich parametrów przez klienta 6. Ostateczna decyzja kredytowa 7. Podpisanie umowy 8. Uruchomienie kredytu

btnimage